Seakajakové vesty Drifter a Betsea

Na první pohled jsou vesty naprosto stejné, Drifter je pánská a BETSEA dámská vesta. Dámská proto, že je anatomicky přizpůsobena půvabům ženského těla a většině seakajakářek tak bude její nošení vyhovovat více a zvýší komfort při plavbě.

Vesty jsou vyplněny pěnou Gaia, příjemně měkkou a zhotoveny z vrchního materiálu typu Cordura, který zajišťuje dostatečnou odolnost  vesty při použití. Vepředu jsou vesty vybaveny zipem, takže se snadno oblékají a díky systému upínacích prvků dobře drží na těle i při pádlování.  Při sezení v kajaku je výhodné, že zadní část vestry je nižší a nestává se tak, že by se vesta dostávala nad zátylek svou zadní částí, jak tomu je u některých jiných výrobků. Ramenní popruhy jsou dostatečně široké a zvyšují tak příjemnost nošení. Vepředu je vesta vybavena velkou kapsou na zip a D kroužkem. Vnitří konstrukce vesty je udělána tak, aby vesta dobře vysychala.

 

Posuďte sami a dojděte si vesty do HG sportu vyzkoušet. Možná se hodí ještě informace o ceně –  stojí 2090,- CZK a nabízí ji v těchto barevných kombinacích:

 

Drifter – červená a žlutá S/M, L,/XL, XXL

Betsea – modrá a žlutá vel. S/M, L/XL

Momentálně připravují v HG sportu několik modelů tažných lan (tow line/Schleppleine) vlastní výroby pro záchranu na moři. 

 

 HGsport

Diskuse uzavřena.