Zimní Slapy 2013 – pozvánka

Po veleúspěšném ročníku 2012, kdy byly Slapy zmrzlé tak, že jsem si při eskimování udělal o led bouli na hlavě, se chce hlavní organizátor Petr vrátit ke kořenům. To znamená, že se už nebude spát někde v teple, ale pěkně venku. Tedy tak, abychom si užili ten pravý eskimácký pocit! Redakce seakayaker.cz a organizátor akce vypisují odměnu pro „Zmrzlíka roku“! Kdo se po ránu v řece vykoupe, nebo opět zaeskimuje, vyhraje hodnotnou tematicky zaměřenou odměnu!

 

Pokyny:

  1. Sraz je 9. 2. 2013 v 10:00 na skluzu u hrázeSlapské přehrady. (Je to myslím levý břeh.)
  2. Pojede se nejspíš někam proti proudu, kde se přespí, udělá se oheň, ohřejeme si zobáky v nějaké té slivovici a na druhý den pomažeme domů.
  3. Kdo má zimní absťák, chce pádlovat, ovšem nemá zimní spacák, vyráží ze stejného místa. Až se mu bude chtít, předá zbylé zásoby polárníkům, zabije psy a vrátí se domů.
  4. Večírky v hospodách, či spaní  na chatách si každý, kdo o ně stojí, zajistí sám.
  5. Akce nemá žádné zdravotnické zajištění – každý jede na své riziko! Připomínám, že žádná pojišťovna pokousání od ledních medvědů nehradí. Proto všem odvážlivcům doporučuji ponechat doma aktualizovanou závěť.
Speciální Petrova nabídka:
Pokud se mu včas na mail včas na ozvou nějací zájemci o večírek ve známé a oblíbené hospodě U Taterů, může jim ho tam domluvit.

Zde článek z minulého roku.

Ledu zdar!

hurrraaaa

Diskuse uzavřena.