Seakayaker.cz v novém

Než zveřejním svůj první příspěvek – vyprávěnku o tom, co všechno se dělo na Zimních Slapech 2013, rád bych všechny naše čtenáře v novém roce pozdravil a seznámil je s novinkami, které pro vás šikovný správce webu Markýz nachystal.

Jak jste si jistě už stihli všimnout, web má nový kabát. Kromě toho najdete na horní liště průběžně aktualizovaný kalendář. Pokud pořádáte nějakou akci pro sekajakářskou veřejnost, moc rádi ji do našeho kalendáře zařadíme! Stejně tak rádi zveřejníme pozvánku i zprávu o tom, jak akce proběhla. Upozornění na nejbližší akce také najdete vpravo dole, v rubrice „Akce na obzoru“.

To není všechno – pro zpřehlednění webu jsme do pravé části úvodní stránky zařadili seznam rubrik a také seznam posledních aktuálních článků. Pod každým článkem je prostor pro vaši diskuzi. Vzhledem k tomu, jak některé diskuze na webu vypadají, si vyhrazujeme právo diskuzi moderovat.

A jako poslední změnu jsme zasáhli do vzhledu článků – pokud si otevřete nějaký nový článek, můžete kliknout na fotografii a zvětší se vám, takže prohlížení je mnohem příjemnější.

Doufáme, že se vám nové úpravy líbí – pokud ne, napište nám o tom. A pokud ano, řekněte o nich ostatním 🙂

Současně se omlouváme, že po nějakou dobu budou starší články nefunkční, ale snad se nám to podaří dát brzy do kupy.

Pokud se Vám hodně stýská po původním webu najdete ho ještě asi nějaký čas na adrese http://old.seakayaker.cz/

Za redakci SQ

VPJ

Diskuse uzavřena.