Vítěz soutěže „Najdi svého kajakáře“ je znám!

Ve vypjatých chvilkách, kdy se 5.9.2013 v opravdu nebezpečných podmínkách blížil Mejdží k Nordkappu, jsme na facebooku uspořádali bleskovou soutěž nazvanou: „Kdo najde Mejdžího?“ Nezávisle na sobě totiž našli dva kamarádi webovou kameru (najdete ji tady), která každou čtvrthodinu snímá celý nejsevernější výběžek Evropy. A soutěžili jsme o to, kdo Mejdžího na záběrech z téhle kamery najde jako první.

Nordkapp 09_05_2013kl_ 1315

Stejně rychle, jako jsme soutěž vyhlásili, taky skončila. Ani ne 30 minut po vyhlášení mi poslal Bjørn Tore Sørensen záběr, kde je Mejdží docela dobře (s trochou fantazie) patrný. Ačkoli původně měla být první a jediná cena láhev dobrého rumu, ukázalo se, že odesílání alkoholu do Norska by asi nebylo úplně jednoduché.

Nordkapp

Proto jsem vítězi soutěže nabídl jinou cenu – jde o speciální vydání Seakayaker Magazinu, celé věnované dálkové kajakářce Freye Hoffmeister a považte – toto číslo mi na vodáckém veletrhu Kanumesse Freya osobně podepsala! Bjørn změnu odsouhlasil, balíček je zabalen a za chvíli poputuje do Kvaloy!

final-2

Gratulujeme vítězi!

final

Příspěvek byl publikován v rubrice 180daytrips. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>